Меню

Drop Down MenusCSS Drop Down Menu

Корисні шпаргалки




Як правильно шукати інформацію в інтернеті
Досить часто нам доводиться витрачати  чимало часу на пошук потрібної інформації в мережі, в тому числі в пошукових системах, таких як , наприклад, «Google». Тому сьогодні ми разом з Вами спробуємо навчитися правильно користуватися пошуком в ґуґл, а точніше – витрачати як найменше часу аби знайти потрібну нам інформацію. Так як багато пошуків бувають не ефективними або займають надто багато часу та сил, ми підготували для вас де-кілька дієвих порад, які вам обов’язково допоможуть.
Головне запитати в «ґуґла» як найточніше, щоб уникнути тонн непотрібної Вам інформації, тому якщо хочете знайти точну фразу, тобто ви впевненні, що така цитата або сполучення слів повинна бути то краще взяти її в лапки. Наприклад: «Людина нібито не літає, а крила має». Тоді пошуковик видасть точні результати.
Наступна порада стосується того випадку, коли ви нібито  пам’ятаєте цитату, але забули якесь слово з неї. Тоді потрібно просто це слово замінити на «зірочку» і ґуґл спробує допомогти у Ваших не легких пошуках та швидше за все в перших же рядах покаже потрібний результат. Робимо так: «Людина * не літає, а крила має».
Порада номер три. Шукаємо будь-яке слово з обраних, перерахованих. Якщо вам потрібно зробити пошук наприклад по синонімах, словах які схожі або, просто, знайти одне з декількох перерахованих слів  - ставте між цими словами вертикальний слеш. Наприклад: «Будинок|хата|дім».
Четверту пораду використовуйте, коли захочете знайти слова, які знаходяться в одному реченні. Для цього використовуємо всім відомий знак амперсанд «&». В пошуковому рядку напишіть слова які повинні знаходитися в одному реченні та розділіть їх цим знаком. Наприклад: «Стадіон Олімпійський & Київ».
Щоб знайти синоніми до слова використовуйте «~». Тобто якщо Ви перед словом поставите цей знак, на сторінці відкриються всі посилання де є не лише слово, що ви шукаєте але й схожі до нього. Наприклад: «~свіжий».
Шоста порада. Для того щоб знайти документ з певним словом, потрібно поставити перед цим словом знак додавання «+». От, якщо Вам потрібно знайти результати футбольних матчів команди Динамо. В такому випадку пишемо в пошуковому рядку: «Результати футбольних матчів +Динамо».
Порада під номером сім - протилежна попередній. В цьому випадку ми будемо шукати фразу не враховуючи певного слова, тобто перед словом результати пошуку якого нам не потрібно видавати ставимо знак мінус "-". Візьмемо приклад з попередньої поради: «Результати футбольних матчів -Динамо». В цьому випадку гугл буде ігнорувати слово «Динамо» та результати його пошуку нам відображатися не будуть.
Наступна порада знадобиться Вам в тому випадку, коли захочете знайти інформацію на певному сайті. В такому випадку пишемо в пошуковий запит  слово «site» і через двокрапку назву сайту на якому він повинен бути. Ось для прикладу: «День міста site:khmelnytsky.com.ua».
Дев’ята порада. Знову ж таки, трішки схожа з попередньою. Відмінність в тому, що шукати ми будемо певний тип документа. Ось, якщо Вам потрібно знайти якийсь звіт, або будь який файл заданого типу. То зробити це можна буде так: «Зразок резюме mime:doc».
І остання порада ефективного пошуку. Знадобиться вона тоді коли потрібно знайти значення слова. Для цього перед словом, що шукаємо потрібно ввести оператор «define» та двокрапку. Такий пошуковий запит повинен виглядати приблизно так: «define: рецензія».
Надіємось, що наші поради стануть Вам у пригоді та прочитавши їх, пошуки інформації в мережі будуть набагато швидшими та ефективнішими. Отож, шукаймо швидко та правильно.


Що таке QR-код та як його розшифрувати?
Для того щоб вважати QR-код, вам перш за все знадобиться мобільний телефон з вбудованою фотокамерою. Однак тільки його недостатньо - необхідно, щоб на пристрої було встановлено QR reader - спеціальна програма, призначена для розшифровки двійкових кодів. Цих програм - сила-силенна, і їх вибір залежить від декількох критеріїв. Коли програма встановлена, можна здійснювати читання QR-коду.
Процес цей не представляє складності навіть для того, хто робить це в перший раз - необхідно лише дотриматися покрокову інструкцію:
Запустіть програму, за допомогою якої планується розпізнати QR-код.
Дочекайтеся активації фотокамери вашого мобільного пристрою.
Наведіть фотокамеру на QR-код. При цьому дотримуйтесь одне з важливих умов: якщо двійковий код невеликий, камера повинна знаходитися на відстані 15 см від нього.
Налаштуйте розмір і чіткість зображення на екрані. Для цього використовуйте цифровий зум, яким оснащені всі сучасні фотокамери в мобільних пристроях. Після регулювання зображення QR-код повинен знаходитися по центру екрану і мати чіткі обриси.
Чекайте. Проаналізувавши QR-код, «рідер» самостійно видасть вам інформацію про його вмісті. Якщо цього не відбулося, натисніть на кнопку Snapshot, щоб зробити активацію сканера.

Якщо нічого не змінилося, спробуйте ще раз, за ​​допомогою зуму помінявши відстань до об'єкту сканування QR-коду.

Немає коментарів:

Дописати коментар